Zákaznická linka+420 774 671 474

Technologie JURA

Tajemství kávovarů Jura

JURA - vše začíná pomletím čerstvé kávy

Příprava znamenité kávy začíná mletím čerstvých kávových zrnek. Úspěch závisí na optimálním poměru množství malých a velkých částic pomleté kávy. O to se stará pomaloběžný šestistupňový kónický mlýnek, který byl navržen ve spolupráci s designéry zvuku, takže pracuje velmi tiše. V jedné porci kávy je u kávovarů JURA volitelně pomleto 5-16g čerstvě kávy.

JURA - správná extrakce kávy

Při přípravě dobrého Espressa je důležitá i teplota spařování. Kávovary JURA, pracující s dvojím systémem ohřevu vody, umožňují volitelné nastavení teploty v rozmezí 87 – 94 st.C.. Voda je vždy ohřáta při průtoku až těsně před vlastní přípravou kávy, aby byla vždy co nejčerstvější.

O vlastní přípravu kávy se v kávovarech JURA stará patentovaná spařovací jednotka, která využívá systému aktivního předspaření kávy. To umožňuje získat pro každý šálek plnou a silnou chuť kávy. Délku a intenzitu předspaření kávovar automaticky určí v závislosti na množství pomleté kávy. Chuťově dokonalé Espresso to není souhra náhod. Ale dodržení řady maličkostí v celém průběhu přípravy nápoje. I takových maličkostí jako je výškově nastavitelná výpust kávy, aby bylo snadné se přizpůsobit každému šálku.

JURA - nejen Espresso, ale také Cappuccino

Plně automatické kávovary JURA jsou navrženy tak, aby vždy připravily dokonalou kávu. A nejen to, kávovary JURA již získaly řadu ocenění v nezávislých testech také za kvalitní přípravu mléčných specialit jako je Cappuccino nebo Latte. Rozmanitost možností v nastavení vám dopřeje skutečné kávové potěšení z oblíbených druhů a specialit. Pro dokonalou kávu v každém šálku je důležité přístroj udržovat v čistotě. Kávovary JURA proto mají automatické čistící programy, které lze snadno spustit stisknutím tlačítka údržby.

JURA - jen technologie nestačí

Ve společnosti JURA věříme, že jen technologie nestačí. Proto Vám, našim zákazníkům, nabízíme i dokonalý zákaznický servis. Všechny kávovary si můžete kdykoli vyzkoušet v našich zákaznických centrech, kde Vám rádi poradíme s výběrem nejvhodnějšího modelu pro Vaše potřeby. Dávate-li přednost pohodlí domova, pak můžete vybraný kávovar JURA zakoupit pohodlně v značkovém obchodě www.jura-impressa.cz a to s výhodou rozšířené záruky 3 roky na všechny domácí kávovary. Na Vás je tedy jediné – vychutnat si skutečně dokonalé Espresso…