Zákaznická linka+420 774 671 474

Reference

Vybíráme pro Vás některé reference kávovarů JURA.

JURA ENA Micro 9 - vítěz

„Rychlý kávovar, jednoduchý na ovládání, ekonomický a umí připravit aromatické espresso a hustou jemnou mléčnou pěnu” uvedl německý spotřebitelský časopis „Stiftung Warentest“ ve svém prosincovém čísle 2012. Skupina nezávislých expertů testovala ENA Micro 9 One Touch a udělila jí známku 2,1 („dobrá“). Kávovar ENA Micro 9 byl vyhlášen celkovým vítězem testu 14 plnoautomatických kávovarů. 

JURA Impressa C9 - vítěz testu kávovarů

Kávovar značky JURA zvítězil v testu, který provedl časopis dTest - 2010/12. Z celkového počtu jedenácti testovaných kávovarů se společnost JURA s kávovarem IMPRESSA C9 OneTouch umístila na prvním místě. Nezávislí spotřebitelé a odborníci hodnotili nejen schopnost přípravy espressa, ale i složitější nápoje jako například cappuccino nebo latte macchiato. Více o testu naleznete zde.

Kávovar Impressa Z7 získal 5 hvězdiček

Model JURA Impressa Z7 byl hodnocen redakcí Dailymail.uk. V hodnocení automatických kávovarů „Od zrnka do šálku“ získal tento verdikt: "Za peníze dostanete to nejlepší. Z7 nabízí: bohaté espresso, velkou kávu a lahodné cappuccino – navíc nádherný design. Ano, je drahý, ale když přestanete platit 3 libry za kávu ze Starbucks tak se Vám cena za kávovar vrátí během pár let."

Česká televize - reportáž o kávovarech

Česká televize odvysílala relaci "Testujeme automatické kávovary". Mezi testovanými kávovary byly i zástupci naší značky - Jura, a to modely IMPRESSA J5 a IMPRESSA C5. Jsme potěšeni, že se oba přístroje velmi dobře umístily a model IMPRESSA J5 byl označen za nejlepší kávovar. Pořad můžete vidět zde.

Časopis DTEST ocenil kávovary JURA

Lednové číslo časopisu DTEST přináší podrobný test plně automatických a kapslových kávovarů. Na prvních dvou místech se mezi automatickými kávovary umístily Jura Impressa J5 a C5. Více zde.

Test kávovarů v německém časopise TEST

Kávovary Jura Impressa J5 a Jura Impressa C5 se umístili na prvních dvou místech v testu kávovarů uveřejněném v německém časopise TEST. Kompletní test vyšel v čísle 12/2007. Více informací naleznete zde.

Test kávovarů na stránkách DTEST

Poprvé za dobu testování hodnotitelé smekli: plně automatický kávovar firmy Jura – Impressa F50 je oslnil velmi dobrou chutí pressa a velmi dobrou pěnou... Žádné jiné presso nevyvolávalo na jazyku takovou znamenitou chuť. Celý článek si můžete přečíst na stránkách časopisu D Test zde.

Test kávovarů na Slovensku

Slovenská televize STV ve svém vysílání zhodnotila kávovary na přípravu espresso kávy. Byly testovány: systém 1porcí, pákové přístroje a samozřejmě i automaty s mlýnkem. Za vynikající kávu a jako velmi dobrý byl oceněn vítěz jura IMPRESSA. Podívejte se na pořad zde.

Impressa F50 a F70 - vítězi testu kávovarů

V nedávném období byly provedeny dva samostatné spotřebitelské testy zaměřené na plněautomatické kávovary. Rozultát odborníků byl jasný IMPRESSA F50 - překvapil svou kvalitní kávou a v následujícím testu model IMPRESSA F70 toto prvenství potvrdil. Informace naleznete na www.test.de.

Roger Federer ambassadorem JURY

Jeden z největších současných tenisových hráčů Roger Federer se stal vyslancem a tváří Jury. Jako vyslanec reprezentuje stejné hodnoty jako značka Jura: výkon, preciznost, prestiž a excelentnost.