Zákaznická linka+420 774 671 474

Jura D6

Jura D6

18 990 Kč15 694 Kč

Na dotaz

Jednoduchý, ale účinný nástroj na přípravu skvělé kávy a cappuccina... Jura D6.

Popis produktu

JURA D6 - přednosti

Kávovar Jura D6 připraví Vaše espresso, kávu, či cappuccino jednoduše, rychle a precizně. Ovládání je maximálně zjednodušené - otočným ovladačem vyberete požadovaný nápoj a stiskem potvrdíte. Menu je samozřejmě v českém jazyce.

Systém Easy-Cappuccino, zdokonalený nejen pro model Jura D6, vybaví Vaše oblíbené cappuccino lahodnou mléčnou pěnou dokonalé konzistence. Inovace na špičkové úrovni zaručuje šest kávových specialit v maximální kvalitě. Mlýnek AromaG2 se zdokonaleným řezným úhlem mele kávová zrna šetrně a s optimální jemností. Proces impulsní extrakce (P.E.P.®) optimalizuje dobu extrahování a napomáhá k rozkvětu plné škály vůní kávy.

JURA D6 – výbava

Spolu s přístrojem je dodáván uvítací balíček s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris…), tištěný manuál v českém jazyce. Na vyžádání Vám kávovar nainstalujeme přímo u Vás, naučíme Vás s ním pracovat, ukážeme Vám přípravu kávových specialit, naplníme Vám ho tou nejlepší kávou.

JURA D6 – záruka

V případě závady Vám stačí kontaktovat naši servisní linku. Tím Vaše starosti končí. Zpravidla následující den si u Vás kávovar vyzvedne náš kurýr a opravený Vám jej během několika dní dopraví zpět k Vám. Po dobu opravy nabízíme možnost zapůjčení náhradního kávovaru. Záruční a servisní podmínky a podporu najdete na stránkách autorizovaného servisu Jura.